स्नाकोत्तर तह दोस्रो वर्षको परीक्षा आवेदन फाराम कात्तिक ९ गतेसम्म भर्नु पर्ने

प्रकाशित मिति :2018-09-11 10:41:58

काठमाडौं/६ भदौ– त्रिभुवन विश्वविद्यालय परीक्षा नियन्त्रण कार्यालय बल्खुले वार्षिक परीक्षा प्रणाली अनुसार २०७५ मा सञ्चालन हुने स्नाकोत्तर तह दोस्रो वर्षको परीक्षा दिने परीक्षार्थीहरुलाई परीक्षा आवदेन फाराम भर्ना सूचित गरेको छ ।
पनिकाले स्नाकोत्तर तह दोस्रो वर्ष मानविकी, व्यवस्थापन, जनप्रशासन, २ वर्षे एल.एल.एम दोस्रो वर्ष र शिक्षाशास्त्र तर्फका विद्यार्थीहरुलाई भदौ २६ गतेदेखि कात्तिक ९ गते परीक्षा फाराम भरी परीक्षार्थीहरुले आ–आफ्नो क्याम्पसमा बुझाउनु पर्ने बताएको छ । प्राइभेट परीक्षार्थीहरुले भने पनिकामा बुझाउनुपर्छ भने अन्य क्षेत्रका परीक्षार्थीले आफूलाई पायक पर्ने क्षेत्रीय परीक्षा नियन्त्रण कार्यालयमा फाराम बुझाउन सक्नेछन् ।

 

 

 

    Comment Here!

Related NEWS
मुख्य खबर

चितवनको कृषि विश्वविद्यालयमा तोडफोड र आगजनी, लाखौंको नोक्सान १० जना पक्राउ

काठमाडौं/२८ कात्तिक–चितवनको कृषि तथा वन विश्वविद्यालयमा पूर्वाधारबिना निजी कलेजलाई भर्नाका लागि अनुमति दिएको विरोधमा विद्यार्थीले

दुई हजारभन्दा बढी अधिकृतको विज्ञापन खुल्दै

काठमाडौं/२८ कात्तिक–लोकसेवा आयोगले यसवर्ष दुई हजारभन्दा बढी संख्यामा अधिकृतस्तरका कर्मचारीको विज्ञापन गर्ने भएको छ ।

Read more
ताजा अपडेट
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE