बीएससी पहिलो वर्षको प्रवेश परीक्षाको नतिजा प्रकाशित

प्रकाशित मिति :2017-12-01 09:50:47

काठमाडौं/त्रिभुवन विश्वविद्यालयले बीएससी प्रथम वर्षको प्रवेश परीक्षाको नतिजा प्रकाशित गरेको छ । त्रिवि विज्ञान तथा प्रविधि अध्ययन संस्थान डीनको कार्यालयले बिहीबार नतिजा प्रकाशित गरेको हो । प्रवेश परीक्षा मंसिर २ गते लिइएको थियो ।
परीक्षामा उत्तीर्ण विद्यार्थीहरुले मंसिर १४ गतेदेखि सम्बन्धित भर्ना गर्न सक्नेछन् । विद्यार्थीले भर्ना गर्न क्याम्पस वा कलेजको ट्रान्सिक्रिप्ट तथा चारित्रिक प्रमाणपत्रको प्रमाणित प्रतिलिपी तथा माइग्रेसन बुझाउनुपर्नेछ । साथै आगामी मंसिर २९ गतेदेखि कक्षा सञ्चालन हुनेछन् । यस कार्याक्रम अनुसार भर्ना हुने विद्यार्थीको वार्षिक परीक्षा २०७५ साउन महिनामा हुने पनि उल्लेख गरिएको छ ।

    Comment Here!

Related NEWS
मुख्य खबर

बोर्ड परीक्षालाई लिएर तनावमा हुनुहुन्छ ? यी उपाय अपनाउनुहोस् ।

एजुकेशन न्यूज / परीक्षा भन्ने बित्तिकै धेरै विद्यार्थीको सात्तो जाने गरेको छ । परीक्षालाई सबै

परीक्षा बिग्रको भन्दै १३ वर्षिय किशोरले गरे आत्महत्या, दोषी अभिभावक कि विद्यालय ?

    काठमाडौं— झापाको दमकस्थित सूर्योदय स्कुलमा कक्षा ८ मा अध्ययनरत प्रोत्साहन थापाले जिल्लास्तरीय परीक्षा

Read more
ताजा अपडेट
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE