अस्थायी शिक्षकलाई कागजपत्र पेश गर्न शिक्षक सेवा आयोगको सूचना

प्रकाशित मिति :2018-01-11 07:27:46

काठमाडौं/शिक्षक सेवा आयोले स्नातकोत्तर तह उत्तीर्ण गरी अध्यापन अनुमति पत्र लिएका शिक्षकलाई एमएड÷बीएड वा १० महिने तालिमको प्रमाणपत्र पेश गर्न सूचना प्रकाशित गरेको छ । आगामी फागुन मसान्तभित्र आवश्यक सम्पूर्ण कागजपत्र पेश गर्नका लागि आयोगले समय तोकेको छ ।
आयोगले पाँचै वटा क्षेत्रीय शिक्षा निर्देशनालयलाई काम अगाडि बढाउन समेत निर्देशन दिएको छ  २०६८ चैत २५ गते लिखित परीक्षामार्फत अस्थायी लाइसेन्स लिएका शिक्षकलाई प्रमाणपत्र पेश गर्न दोस्रो पटक समय दिएको हो ।
आयोगका अनुसार नागरिकताको प्रमाणित प्रतिलिपी, अस्थायी अध्यापन अनुमति पत्रको सक्कल प्रति, स्नातकोत्तर तह उत्तीर्णको प्रमाणपत्र,  हालसालै खिचाएको फोटो, ३५० रुपैयाँ राजस्व बुझाएको बैंक भौचर बुझाउनुपर्नेछ ।

    Comment Here!

Related NEWS
मुख्य खबर

ट्रकको ठक्करबाट २ वर्षिय बालिकाको मृत्यु

काठमाडौं / ४ माघ— धादिङको धुनिबेशी नगरपालिका–५ मा बा २ ख ८९३५ नम्बरको ट्रकको ठक्कर

सरकारद्वारा डा. केसीसँगको सहमति अनुमोदन

काठमाडौं / ४ माघ— सरकारले डा. केसीसँगको सहमति अनुमोदन गरेको छ । बुधबार बसेको मन्त्रिपरिषद्

Read more
ताजा अपडेट
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE